Odpowiedz 
Pokrycie dachowe?
Szpieg Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 35
Reputacja: 0
Pokrycie dachowe?
Jakie stosowane jest pokrycie dachowe w konstrukcjach modułowych?
Czy możliwe jest zastosowanie dowolnych materiałów? czy może jednak technologia modułowa nie daje możliwości takiej swobody?

Powiedziałbym, że Chrześcijaństwo to religia oparta na wierze, Buddyzm natomiast opiera się na doświadczeniu, oraz to, że istnieje różnica pomiędzy rajem a czystym i przejrzystym stanem naszego umysłu.
06-19-2013 01:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kruk Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 40
RE: Pokrycie dachowe?
Konstrukcja dachu jest przygotowana standardowo pod każdy rodzaj pokrycia – nie ma rozgraniczenia wykonania konstrukcji pod określony rodzaj pokrycia, które klient wybiera według własnego uznania i nie ma to wpływu na cenę konstrukcji dachowej. Dach nie wymaga innych prac poza pokryciem i wykończeniem odpływami według ogólnie przyjętych standardów.

Dlaczego lepiej podróżować z nadzieją niż dojechać na miejsce? To fantazja, którą uzależnieni mogą pielęgnować w swoim umyśle, i która zawsze pozostaje idealna. Kiedy jednak podróż się kończy, cel staje się rzeczywisty. I na tym polega cały problem. Rzeczywistość nigdy nie jest idealna.
06-19-2013 02:45 PM
Szpieg Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 35
No to ładnie to wygląda myślałem że taka technologia z góry narzuca jakiś rodzaj materiały do pokrycia dachu. No fajnie fajnie. Dzięki za odpowiedz.

Powiedziałbym, że Chrześcijaństwo to religia oparta na wierze, Buddyzm natomiast opiera się na doświadczeniu, oraz to, że istnieje różnica pomiędzy rajem a czystym i przejrzystym stanem naszego umysłu.
06-19-2013 03:08 PM
Koko Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 17
Ja również myślałam, że konieczny jest jakiś specjalny materiał. No coz, dzięki za odpowiedź i fajnie, że jest ktoś, kto się na tym zna. Uśmiech

Bo w ogrodzie rośnie pnącze
w dzikim winie świat się plącze
bo w ogrodzie dzikie wino
kto je tutaj siał
06-22-2013 06:45 PM
Leia Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 34
Miałam założyć taki sam temat. ;-) No w sumie to lepiej, że nie trzeba sie ograniczac i mozna wziac co sie chce. Uśmiech

Rzuciło słońce jasny blask
Na morze całą mocą;
Promienie jego miękko lśnią,
Na grzbietach fal migocą...
06-23-2013 09:24 AM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy: